Znacznie wydłużamy termin, do którego będzie można nadesłać konkursowe fotografie.

Ponieważ pojawiły się głosy, że zima to nieciekawy czas do robienia zdjęć, ustalamy termin końcowy do 27 kwietnia 2014. Finał podczas weekendu majowego, kiedy to będzie można odebrać nagrodę w Gorajcu, podczas Gorajeckiej Majówki.

Wszystkich pasjonatów fotografii, zapraszamy na niezwykły konkurs. W ramach naszej akcji: „Dbajmy o kamieniarkę bruśnieńską”, ogłaszamy konkurs fotograficzny, na najbardziej niezwykłą fotografię przydrożnego krzyża bruśnieńksiego. Jest to konkurs pasjonacki, więc i nagroda ucieszy szczególnie pasjonatów. Oddamy w ręce fotografa, który uchwyci coś niezwykłego, unikatowy album: Kresowe Dziedzictwo — kamieniarstwo bruśnieńskie. Termin nadsyłania fotografii: 26 stycznia 2014. W konkursie przewidziana jest tylko jedna nagroda, zwycięży tylko najlepszy, którego wybierze jury składające się z członków Stowarzyszenia Folkowisko. Poniżej wstępny regulamin.

kama

1) Jedna osoba może nadesłać maksymalnie 10 zdjęć. Rozdzielczość nie powinna przekraczać 900 px szerokości. Fotografie nadsyłamy na adresy:

stowarzyszeniefolkowisko@gmail.com

lub

grzegorzleslaw@gmail.com

2) Nadesłane zdjęcia nie będą wykorzystywane przez Stowarzyszenie, szanujemy prawo własności dzieła. Rezerwujemy sobie możliwość zamieszczenia zdjęć na stronie i fanpage fb stowarzyszenia, w celu prezentacji nadesłanych zdjęć. Będą one poddane ocenie i selekcji do finałowej dziesiątki, następnie trójki i w końcu zwycięzca. Na życzenie autora podamy imię i nazwisko, lub samo imię, ewentualnie pseudonim.

3) Zwycięzca zobowiązuje się przesłać wyselekcjonowaną fotografię w wysokiej rozdzielczości, oraz akceptuje fakt wykorzystywania tego zdjęcia przez Stowarzyszenie Folkowisko do celów promocyjnych regionu, na zasadzie przekazania praw autorskich. Przekazanie praw odbędzie się w momencie otrzymania nagrody przez zwycięzcę.

Regulamin zostanie jeszcze rozbudowany, co będzie zależne od patronatów medialnych konkursu, a także innych inicjatyw.